Hra Grand Theft Auto V. Premium Edition (GTA 5) (PS4) (RUS sub)

Nový produkt

Skladom

€27.88

Pridať do obľúbených

Grand Theft Auto V: on-line premium edition -najviac kompletný a veľké vydanie hra pre všetkých fanúšikov Grand Theft Auto. Táto verzia hry obsahuje príbeh súčasť hry, voľný prístup na rastúce HRA on-line komunity, ako aj všetky aktualizácie v gameplay a mechaniku hry. Užite si Grand Theft Auto V, v plnej výške a nechať hru nikdy neskončí!

Premium Edition Grand Theft Auto V

Prvýkrát v GTA série v hre budete spravovať jednu, ale len tri znaky. Michael, Trevor a Franklin viesť trestné život v Los Santos je podpredseda. Tu, bohatstvo kultúr je zmiešané, a TELEVÍZNEJ hviezdy žijú v luxusné vily na kopcoch. A je to tu, že naša Trojica snaží zničiť najväčšie Kush v jeho živote. Každý z hrdinov má svoje vlastné pozadie a jeho jedinečný charakter. Franklin sny o rozchode s minulosťou gangster a stať sa príkladom občan. Michael žije pod ochranu svedkov v drahý zámok v elitnej oblasti. Nakoniec, Trevor je len twisted psychopat, ktorý dúfa, že prelomiť veľkú hromadu peňazí. Všetky tri z nich majú preniknúť do sveta zločinu v Los Santos a robiť hluk tam.

Funkcie:

Triple perspektívy. Zúčastniť sa v živote virtuálnych postáv-prežiť svoje plusy a mínusy pre takmer 30 hodín hlavný príbeh kampane. Podľa dej hry, vaše Trojice bude prebiehať neuveriteľné lúpeže v celom Los Santos-z pokojnej predmestia do centra metropoly.

Veľkým dôrazom na detail. To je to, čo vždy slávnej hry od Rockstar Games. Obrovský Bohaté podrobné svete, kvalite modelov postáv, ako aj životné prostredie dokonale podarilo vývojárom v tejto časti. Behom hry, je to ako začnete druhý život vo virtuálnom svete.

Najviac kompletný verzia GTA V on-line. Usporiadať prepady a krádeže v sieti komponentu projektu. V premium edition spolu s on-line produkt sa dodáva aj sada trestného enterprise starter pack. Možnosti máte tu sú skutočne neobmedzené: zo štúdia karty do združenia v gangu s ostatnými hráčmi.

Štítky: PS4, rukoväť konzoly playstation 4, gta5, hra gta5, bývanie konzoly playstation 4, hra gta, gta, hra vzor, ps4 skrutka nastavenie, titán jazyk.

Názov Značky ŽIADNE

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Hra Grand Theft Auto V. Premium Edition (GTA 5) (PS4) (RUS sub)

Hra Grand Theft Auto V. Premium Edition (GTA 5) (PS4) (RUS sub)

Súvisiace produkty

Porovnať