SINOSMART C24 prepojovací Kábel pre Renault C24 Cúvaní Kamera na OEM monitore bez Poškodenia auta, Elektroinštalácie

Nový produkt

Skladom

€12.87

Pridať do obľúbených

Veľmi vám ďakujem za výber SINOSMART

Profesionálny dodávateľ auto v palubnej doske auta GPS navigácie prehrávač, parkovacia parkovacie kamery a DVR. Máme po-predajný servis centrum vo veľkej BRITÁNII a Rusku. Ponúkame zmesi objednávok a veľké zľavy pre maloobchodníkov a veľkoobchodníkov. Spolupracujeme s mnohými stálych zákazníkov z Európy, Južnej Ameriky, Ázie a Austrálie. Vitajte, kontaktujte nás na e-katalóg a dlhodobej spolupráce.

PIN 22 a 10 je určený pre video signál a pre zvrátenie signál je PIN 3.

Tento kábel umožňuje pripojenie zozadu kamery v Renault automobily s OEM Pripojiť multimediálny systém. Kábel ponúka inštaláciu Plug and Play aftermarket kamery bez poškodenia ORIGINÁLNEHO rozvody/postroj. Obrázok z parkovacia kamera sa automaticky zobrazí na obrazovke pri cúvaní. Prístroj je pripojený do 24 pin pätice (ako je uvedené v schéme zapojenia). Po spojení všetkých OEM zariadení, ktoré fungujú pomocou tejto pätice nebude narušený a bude pokračovať v práci, ako sa robili pred spojenie.

Upozornenie!

Napájanie z dodatočného/aftermarket parkovacia kamera by mali byť podporované +6V. Ešte prosím, berte to z ACC riadku (prvý tlačidlo zapnúť) alebo Cúvanie Lampa ak vaše ďalšie/sekundárny fotoaparát nemôže podporu dlho pracovať, v opačnom prípade fotoaparát vstup nebudú aktívne.

Upozornenie!

Iba kamery vo formáte NTSC sú podporované z OEM monitore. Špecifikácie produktu, vzhľad a obsah balenia sa môže líšiť od tých, prezentované na webových stránkach a môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia. Prosím, obráťte sa na sales manager pred nákupom. Všetky modelu auta čísla, uvedené sú len pre referenčné, nemôžete na ňom závisí na 100%. Pretože sa to stane občas, že rovnaká značka, rovnaký model auto vyrobené v rôznych automobilových závodov môžu mať rôzne auta originálne OEM monitore. Niekedy rovnaké auto v rôznych krajinách môžu mať rôzne názvy, pretože spoločnosti auto marketingovej stratégie. Ako profesionálny medzinárodnej predávajúceho, sa budeme snažiť, aby vám poslal, ten správny produkt. Výmena produktov alebo vrátenie bude strácať čas, dovozné dane a nákladné prepravné náklady.

Osobitné výhody pre 5-hviezdičkový spätnú Väzbu-Záručné a Značky Príbeh

Záruka Naše štandardné záručná lehota je 1 rok, a všetky výrobky podľa www.neinstantnekrasna.sk pravidlá. Potom, čo dostanete na produkt a je všetko OK, potvrďte objednávku a nám dať všetkých 5 hodnotenie. Ak môžete zdieľať fotografie na www.neinstantnekrasna.sk, aby komentár stránke, napíšte informácie, ktoré môžu pomôcť iným zákazníkom, ako vášho auta, model auta, rok a inštalácie, fotografie atď., budeme rozšírenie záruky na 2 roky. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom akýkoľvek negatívny a neutrálny spätnú väzbu alebo otvoriť akýkoľvek spor, len komunikácia môže vyriešiť vaše problémy.Sme vždy pohotovostnom na zlepšenie. Ak máte akýkoľvek problém, alebo návrh, alebo potrebujete pomôcť, kontaktujte nás prosím na správu alebo e-mail, sľubujeme, odpovieme vám do 24 hodín. Naša služba je život čas. Značka Príbeh Čínsko-Smart Digital Technology Co., S.r.o. spoločnosť bola založená v roku 2009 je profesionálny výrobca Auto AV výrobky, najmä Auto DVD, navi, auto zadnej strane fotoaparátu a systém sledovania. Sme vždy ponúka inteligentné a ideálne produkty pre našich zákazníkov s one-stop servis. Kvalitné a spoľahlivé služby sú naše riešenia prežiť z horúcej súťaže. "Poctivosť a Kredit" je náš spôsob, ako robiť obchod. Kontakt šikovných ľudí dnes. Len povedzte nám, čo potrebujete a my vám urobí zvyšok za vás!

Štítky: c24 wpl, prasa čaj, fotoaparát sinosmart, súprava wpl, fabia zrkadlo, programation renault master, reno clio 4 zadná kamera, kamery pre mužov, sinosmart, fotoaparát recoil renault master.

Drôt alebo Bezdrôtové Drôt
kábel materiál AVSS Certifikát 100% Medený Drôt
Shell Materiál Plastové
Model Auta Renault C24
Názov Značky sinosmart
Miesto Inštalácie Obísť z Pôvodného Vedenia
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Materiálu ABS
Typ Alarmu Príslušenstvo

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SINOSMART C24 prepojovací Kábel pre Renault C24 Cúvaní Kamera na OEM monitore bez Poškodenia auta, Elektroinštalácie

SINOSMART C24 prepojovací Kábel pre Renault C24 Cúvaní Kamera na OEM monitore bez Poškodenia auta, Elektroinštalácie

Súvisiace produkty

Porovnať