2020 Digiprog 3 v4.94 OBD ST01 ST04 DIGIPROG III počítadlo kilometrov upraviť programátor Digiprog3 Kilometrov Správny Nástroj vysokej kvality

Nový produkt

Skladom

€57.54

Pridať do obľúbených

Digiprog3 Celý set Digiprog 3 V4.94 počítadlo kilometrov programátor DigiprogIII Kilometrov Správny Nástroj pre Mnoho Automobilov S EU/US Konektor

Popis:

To je najlacnejšie hlavnej jednotky Digiprog III s OBD2 kábel, verzia softvéru je V4.94. S využitím nových Digiprog III, počítadlo kilometrov nastavenie je hračka. Inteligentné príslušenstvo a rozsiahle manuály sú uzavreté. Je to najlacnejšie, ale užitočné počítadlo kilometrov opravy nástroj.

POZNÁMKA :produkt neobsahuje počítačový softvér, poskytujeme len 3 referenčné súbory: Drôt Farbu, Zmeniť Zoznam, Adaptér, Kábel, Manuál, Podporuje Zoznam

Top 4 Dôvody, prečo Si To Hlavná Jednotka V4.94 Digiprog3:

1. Najnovšie Verzie softvéru: V4.94

2. Podporuje Multi-Jazykmi: Deutsch, English, Espanol, Francúzština, Portugalčina, Taliančina,Turečtina, Holandčina.

3. Sú tam len hlavné jednotky a obd2, st01 a st04cable vo vnútri obalu,ľahšie a jednoduchšie prejsť custom house.

4. Najlacnejšie ceny

Upozornenie:

1.Ak chcete vylepšiť vaše digiprog 3, je potrebné vrátiť sa na hlavnú jednotku pre upgrade,prosím nezabudnite aktualizovať on-line sami.

2.Odkaz mať Digiprog3 OBD Verziu a Normálne úplnú Verziu Voliteľné.

3.Odkaz má Normálnu obvod FTDI FT232BL&93C46 Čip verzie optiona. (FTDI verzia je viac kvalifikovaný.)

4. Heslo je "1" . Po zadaní "1" a potom vyberte možnosť označiť " √ ". Potom by ste mohli s ním pracovať naraz!

5.To sa nemôže pripojiť k počítaču, keď ju použijete. Inak by to mať na Modrej Obrazovke problém.

Funkcia:

rýchlomer, riadiace jednotky motora, prevádzkových hodín a počítadlo, kľúče, pamäť chyba, motocykle, atd.DIGIPROG III Stroj s plnou softvér obsahuje

S využitím nových DIGIPROG III počítadlo kilometrov nastavenie je hračka. Inteligentné príslušenstvo a rozsiahle manuály sú uzavreté.

Funkcie:

Na Digiprog 3 Tachojustiergerat je popredný systém pre nastavenie a programovanie digitálneho rýchlomera.

Na Digiprog 3 je systém, s moderným hardvérom a najnovší softvér otáčkomera a rýchlomera opravu úpravy pre každého v najjednoduchšie.

Môžete použiť Digiprog 3 pre všetky rýchlomer, motorov a riadiacich jednotiek, počítadlo prevádzkových hodín, kľúče, pamäť chyba, motocykle, atd. jednoducho naprogramovať.

Dostanete jednotku samozrejme všetky potrebné káble ako aj obrázok a textová príručka.

Ďalšie funkcie:

Servisný interval úpravy a nastavenia

Assyst spracovanie

Poruchy pamäte, prečítajte si-vymazať

EEPROM programátor

Integrovaná komunikácia s PC

DIGIPROG III základná doska displej:

Najlepšia Kvalita Nový, Originálny CPU Zobrazenie:

Digiprog 3 Ako používať ?

1.Vypnite motor a vyhľadajte "Funkcia" tlačidlo na prednej strane DigiProg III Kilometrov opravy nástroj

2.Stlačte a podržte tlačidlo "Funkcie" tlačidlo, zatiaľ čo otáčania motora na. DigiProg III Kilometrov opravy nástroj, sa teraz zadajte režim kalibrácie.

3.Stlačte tlačidlo "Function" tlačidlo opakovane prechádzať voĺby, kým ste prišli na "Auto."

4.Stlačte a podržte, dokým sa nezobrazí "-" sa zobrazí. Uvoľnite spínač keď sa to zdá. "Jednotka" sa zobrazia na displeji.

5.Počkajte, až kým sa nezobrazí "Cal" sa zobrazí na displeji, nasledovaný nulami, potom riadiť svoj automobil do jednej míle kliknutí viac na DigiProg III Kilometrov opravy nástroj

6.Zastaviť auto a potom stlačte a uvoľnite tlačidlo "Funkcie" tlačidlo. Najazdené je teraz nastavený.

Dôležité rady pre Používanie Digiprog 3:

1. ROBIŤ pripojte Eeprom na ST01 alebo ST04 pred pripojením Digiprog3, ktorá zabráni Elektro statické spätnú väzbu (ESD).

2. Nikdy letované spoje, zatiaľ čo vedenie je pripojené na programátora, ktorý bude škody DigiProg3.

3. ROBIŤ udržať vaše DigiProg3 v prípade, keď nie v Použitie & uchovávajte v suchom prostredí, v noci (nenechávajte ju v kufri vášho auta) Ak používate rozpúšťadlá na odstránenie lakov' z Eeprom je zabezpečiť, že sú úplne vyčistené, ako rozpúšťadlo, bude škoda klipy.

Digiprog 3 Menu:

1. EEPROM Menu

Prvá možnosť na hlavné menu je Eeprom menu. Čítanie, písanie a ukladanie Eeprom informácie, všetko je robené pomocou tohto menu. Podrobnejší návod na používanie toto menu nasleduje neskôr v úvode.

2. AUTO/TRUCK Menu

Toto je v ponuke, ktoré budete používať pre opravu a preprogramovania vozidiel. Výrobcovia sú uvedené v abecednom poradí a modely vozidiel sú uvedené v jednoduchom sub-menu formát.

3. Motocykel Menu

Toto menu je rovnaké ako AUTO/TRUCK menu, ale používa sa pre preprogramovania motocykle.

4. Špeciálne Funkcie Menu

Špeciálne funkcie menu je určený iba na používanie oficiálnych DigiProg predajcov.

5. Setup Menu

Toto menu je miesto, kde nastaveniach vášho DigiProg môžu sa zmeniť. Jazyk, heslo, jas, hlasitosť, a dátum/čas všetko sa dá nastaviť a zmeniť v tomto menu. Môžete tiež zmeniť, či zariadenie pracuje v kilometroch alebo míľach.

Pomocou EEPROM Menu:

Na niektoré vozidlá sa stretnete, je 8pin Eeprom čip bude používať na uloženie údaje o vozidle. Tieto čipy podržte dôležité informácie z vozidla, ako napríklad zapaľovanie a imobilizér kódy. Strata tejto informácie by mohlo vyústiť v nič z drobné chyby veľké chyby zahŕňajú vozidlo nie štartovanie a majú byť prijaté na hlavný predajcu. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité, aby si a uložiť pôvodné informácie z Eeprom pred programovaním, týmto spôsobom, ak všetky chyby sa môžu vyskytnúť ,vždy sa môžete vrátiť na miesto, ktoré ste začali.

Proces čítania a ukladania táto informácia je veľmi jednoduchá. V Eeprom čip sám bude mať masku číslo vytlačené v hornej časti, napríklad široko použitý čip je 93C46. Môžete pripojiť čip na vaše DigiProg3 pomocou adaptéra ST01 alebo ST04. Väčšina čipy sú povrchová montáž eeprom, ktoré budú používať ST01, ale väčšie DIL čipy sa používajú ST04.

Štítky: autodata, humzor, obd2 skener, zástrčky digiprog 3, obd 2 softvéru, obdstar, caterpillar platforma, verzia obdstar, auto diagnostické prístroje, kess v2 2020.

Hardvéru Verzia Najnovšie
Elektronické No
Funkcia Počítadlo Kilometrov Programátor Kilometrov Opravy Nástroj
Názov Modelu digiprog 3 V4.94
Druh Materiálu Plastová A Kovová
Položka Dĺžka 30cm
Napätie V
Verzia Softvéru V4.94
CPU Nový, Originálny CPU&IC
Jazyk Multi-language
Položka Výška 30cm
Položka Druh Auto Diagnostické Káble a Konektory
miesto pôvodu Čína
Špeciálne Funkcie Pripojte Napájanie Diagnóza
Názov Značky toobdpro
Položka Hmotnosť 4.5kg
Externé Testovanie Certifikácia ce
Auto Maker Viacerých Značiek Automobilov
Pôvod CN(Pôvodu)
Moc W
Položka Šírka 30cm
FTDI Čip FT232BL&93C46 Čip

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

2020 Digiprog 3 v4.94 OBD ST01 ST04 DIGIPROG III počítadlo kilometrov upraviť programátor Digiprog3 Kilometrov Správny Nástroj vysokej kvality

2020 Digiprog 3 v4.94 OBD ST01 ST04 DIGIPROG III počítadlo kilometrov upraviť programátor Digiprog3 Kilometrov Správny Nástroj vysokej kvality

Súvisiace produkty

Porovnať