Svalové založená Elektromagnetickej Energie Abs Tónovanie a Zadok Zdvíhacie ems svalov EMSculpting Stroj

Nový produkt

Skladom

€1 463.26

Pridať do obľúbených

vitajte na poraďte s nami.pošleme vám podrobnejšie informácie Všetky naše výrobky sú dodávané prostredníctvom vzduchu. Zvyčajne sú dodávané v o 15-25 dní (v niektorých krajinách a regiónoch môže byť trochu pomalšie). Ak chcete znížiť náklady, môžete si vybrať na odoslanie do mora, čo je o 45 dní!!

Na problém non delivery v niektorých krajinách

Ak máte záujem o naše produkty, ale vaša krajina nie je doprava, prosím, kontaktujte nás. Pretože výpočet medzinárodnej logistiky na dopravu je únavné, špedičné, colné odbavenie a sadzba dane v každej krajine sú odlišné, takže nemôžeme nastaviť každej krajiny po jednom, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Pokyny pre zadávanie príkazov

Tento stroj môže poskytnúť rôzne zásuvky typy a štandardné napätie. Všimnite si, prosím, napíšte čo potrebujete, keď si miesto v poradí. Okrem toho, náš stroj môže poskytnúť špeciálne na mieru šité služby, ako je napríklad zmena systému jazyka, pridať logo, iná farba šasi, pridanie vymeniteľné rukoväť, atď. pre podrobnosti, obráťte sa na predajcu, ďakujem, že ste prišli!

Objednávky bez obáv

Boli sme operačný továrne a kamenných obchodov v Číne už viac ako 8 rokov. Môžeme zabezpečiť, že každý stroj predáva sa z nás má najlepšie kvality, ceny a výkonu a po-predajný servis

Teplé tipy, toto je najnovší stroj, ak chcete vidieť prevádzky účinok, obráťte sa na saler Lekárskeho výskumu sa ukázalo, že po ukončení liečby, HIFEM dokáže efektívne zvýšiť svalovú o 16% a zníženie tuku o 19% v rovnakom čase. Predstavuje krásne riadky vestu linka, morská víla linky a broskyňa bedrového kĺbu.

• Na apoptotic úroveň adipocytes sa zvýšil z 19% na 36% po 30-minútové ošetrenie • rozbor Krvi potvrdené rýchlym metabolické reakcie po liečbe ako dôkaz zmien podkožného tukového tkaniva

《MRI:Synchronizovať tuku a svalovej účinky》 HIFEM Technické MRI hodnotenie:Výskum na bezpečnosť a účinnosť tuku a svalovej liečba založená na neinvazívne formovanie brucha

Po prístroja je zahájená, zadajte do režimu výber rozhrania (Figure1 ako je uvedené nižšie) • vyberte automatický režim alebo manuálnom režime, môže nadobudnúť Obrázok

Po stlačení tlačidla Auto/Manual na Obrázku 1, vstúpiť do výberového rozhranie pohlavie/vek/polohy (Obrázok 2 ) • Výber zodpovedajúcich pohlavia a veku; • Po výbere príslušnej časti podľa časti, ktoré majú byť ošetrené, kliknite na zadanie pracovnej ploche.

3、Podľa automatický výber v Obrázku 1 kliknite na tlačidlo (Obrázok 2 ak chcete zadať automatické pracovné rozhranie (Obrázok 3).

(Obrázok 3)Zavedenie automatického pracovného rozhrania: • Obrázok 3(Automatický režim rozhranie), Pred prevádzku, vyberte prevádzkový režim: 【HIIT] vyzýva:Základné školenia pre začiatočníkov 【OBEZITY] vyzýva:Prispôsobenie odbornej prípravy 【MIERNE TUKU] vyzýva :Počiatočné vzdelávanie 【TVAROVANIE] vyzýva:Advanced training 【schudnúť] vyzýva:Odborná Príprava Každý režim obsahuje 6 rôznych frekvencií automatického prepínania. Prvé minúty v každom režime je warm-up. • Nastavenie intenzity, zazvonil od 1% (slabá) do 100% (silná) 【Intenzity A] vyzýva:rukoväť intenzity,kliknite 【-] vyzýva a 【+] vyzýva intenzity nastavenie, ktoré chcete upraviť. 【Intenzity B] vyzýva:B rukoväť intenzity,kliknite 【-] vyzýva a 【+] vyzýva intenzity nastavenie, ktoré chcete upraviť. Nastavenie intenzity pred operáciou ,liečba sa začína nízkou intenzitou, a mali by byť postupne zvýšená podľa pacienta tolerancie. • Nastavenie pracovného času. Štandardný pracovný čas systému je 30 minút,kliknite 【+] vyzýva a 【 -] vyzýva ak chcete upraviť. Časový rozsah je možné nastaviť od 1 do 30 minút, a prevádzke každý partis asi 30 minút. •Kliknite na položku" "ak chcete začať, ak potrebujete, ak chcete prerušiť,prosím kliknite na tlačidlo" ",kliknite na tlačidlo" "pre návrat na predchádzajúcu rozhranie. Poznámka: Kliknite na tlačidlo 【-] vyzýva a 【+] vyzýva na nastavenie parametrov, keď zariadenie je pozastavená. 4、Podľa automatický výber v Obrázku 1 kliknite na tlačidlo (Obrázok 2 ak chcete zadať automatické pracovné rozhranie (Obrázok 4).

Štítky: zadok stroj, wacoon, cavit, emsculpt, srdce žehlička, eletric svalový stimulátor, ems tréner usb, emslim, zadok toner, electr magnet.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky NoEnName_Null

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Svalové založená Elektromagnetickej Energie Abs Tónovanie a Zadok Zdvíhacie ems svalov EMSculpting Stroj

Svalové založená Elektromagnetickej Energie Abs Tónovanie a Zadok Zdvíhacie ems svalov EMSculpting Stroj

Súvisiace produkty

Porovnať