Pevný Telefón Hračka Detí Acousto-Optické Hudby Elektronické Varhany Raného Vzdelávania a Múdrosť Dieťa Multi-Function Hudba Klavír

Nový produkt

Skladom

€12.33

Pridať do obľúbených

Veľkoobchod Popis

Prosím, Pozorne si Prečítajte nasledovné Podmienky a nadobúdajú Účinnosť od okamihu Objednania. Ak Máte Akékoľvek Námietky, Prosím, Potvrďte s Zákaznícky Servis Zamestnancov pred Objednaním.

I. o Retail

1. Objednávky Menej ako 200 Juanov Sú Považované za Maloobchodné a Môžu Byť zasielané. Raz Predala, Nebudú Vrátené Alebo Vymenený. Ak Sú Dopravné Problémy, ktoré Možno Vyriešiť prostredníctvom Rokovaní,

Skontrolujte, či v Prednej časti Pracovníkov prepravnej Spoločnosti a Potvrdiť, Že To Je Správne pred Podpisom na To.

2, Vzhľadom na Kvalitu Problémy Spôsobené Funkčným Nedostatkom, Ak Potrebujete tvoria Príslušenstvo bez Samostatného Opatrenia, ktoré Potrebujete na Doplnenie ďalšom Alebo Medveď Nákladnej dopravy.

Po druhé, o Dodávky

1. po tom, ako Zákazník potvrdí Objednávku na Zaplatenie, Je Zvyčajne Usporiadané tak, aby Sa Vydal Do 2 Dní. Objednávky Alebo Zaplatenú po 16:30 Každý Deň Sa Považuje za Doručené nasledujúci Deň.

2. Ak sa Vám Nepodarí Dodať Tovar v Čase v Dôsledku Osobitných Dôvodov, Vás Bude Kontaktovať Kupujúceho, akonáhle je to Možné. Prosím Odpusť Mi, Ďakujem Vám Veľmi pekne.

III. o Logistiky

1. Expresné Doručenie: Shentong, Yuantong, Poštová Express, Atď. Sú Zasielané Štandardne. Ak chcete Zadať niektorý z Expresného Doručenia, Kontaktujte, Prosím, Zákaznícky Servis bez Priekopa.

Všetky Expresné Doručenie Bude Dodaná v Predvolenom nastavení.

2. Logistika: Nákladná železničná doprava Je vo Všeobecnosti platí sa na Príchodom, a Tovar je Potrebné vyzdvihnúť na Nákladnej Stanici. Logistické Spoločnosti Môžu Byť Poskytnuté Klientom Alebo u NÁS

Vybrať Vhodnú pre Vás.

IV. o Prevzatí Tovaru

1. Ak Existuje Akýkoľvek Nedostatok, Prosím Nechajte Nám Správu Do 24 Dní po Podpise za To. Pomôžeme Vám preveriť Situáciu, akonáhle je to Možné.

2. Ak zásielka Tovaru Je Poškodený, Tovar Je Poškodený Alebo Chýba, Prosím, fotografovať a Nechať Certifikát, Odmietnuť Prijať Express, a Obráťte sa na Nás pre Manipuláciu.

Päť, o Návrat

1. Kvalita Problém Samotného Výrobku Vedie do Kvôli Afunction Samotného Výrobku. Budeme Vrátenie a Výmenu Tovaru, ale Výsledný Zásielky

Náklady znáša Kupujúci (Väčšinu Problémov Môžete Vyriešiť Jednoduché Metódy, ako napríklad Výmena Batérií, Úprava Batérie na Koni Pozíciu, Pripojenie Závit Končí...

Určite, Ak sa Vám na Predaj Hračky, Musíte Byť Schopní Opravy Hračiek).

2. Neposkytneme vrátenia Alebo Výmeny na Iných Dôvodov, ako sú Chudobné Predaja a Nie je tak Dobré, ako si Predstavoval.

3. Ak Naozaj Chcete Vrátiť Tovar, v Prípade Výrobkov a Balenie Zvuku, Môžete Tovar Vrátiť na Zľavu Podľa Dĺžky Času, a Kupujúci Znáša Všetky náklady na dopravu,

off (Do 7 Dní), a off pre Všetkých nad 7 Dní.

6. o po-Predajný Servis

Prosím spätnú Väzbu Produkt Problémy Nám po Predaji Do 10 Dní po prevzatí Tovaru (v závislosti od Podpísania Čase). Ak je Časový Limit Prekročí, Bez Spätnej väzby Sa Bude Venovať.

Po-Predajný Problémy Nebudú Akceptované. Prosím Hromadia Produkty s Problémy s Kvalitou a Vrátiť Ich s Riadnym Logistiky. Vrátený Nákladnej znáša Kupujúci.

Podporované. pre Problémy s Kvalitou, Kontaktujte Náš Služby Zákazníkom pri Registrácii. Ak Nahromadené Produkty Neboli Zaregistrované, Nie je Možné Vrátiť.

Štítky: xylophon, optika fotografie, deň žien, hd ps4, fisher hračka, deti harmonica, muži optika, klávesové varhany, obrázok optika, bmpcc klietky.

Zdroj Napájania Bežné Suché Bunky
Funkcia Elektrické, Flash, Rodič-Dieťa, Hry, Hudba/Sondážne
Špecifikácie 34*5.5*23
Balenie Farbu
Kategória Skoro Vzdelávania A Vzdelávania V Ranom Veku Príbeh Stroj
Či Tam Je Nákupný Sprievodca Video Is
Či Tam Je Animáciu Obrázok No
Položka 33809
Pôvod CN(Pôvodu)
Platné veku Dieťa (0-3 rokov)
Kapacita Pamäte Bez pamäti
Materiál Plast/plast

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Pevný Telefón Hračka Detí Acousto-Optické Hudby Elektronické Varhany Raného Vzdelávania a Múdrosť Dieťa Multi-Function Hudba Klavír

Pevný Telefón Hračka Detí Acousto-Optické Hudby Elektronické Varhany Raného Vzdelávania a Múdrosť Dieťa Multi-Function Hudba Klavír

Súvisiace produkty

Porovnať