10PCS Tehotenstva Moču Pásy Ovulácie LH Testovací Prúžok auta Rýchly Test pre Domácnosť Ženská Starostlivosť

Nový produkt

Skladom

€3.52

Pridať do obľúbených

Popis: 100% Zbrusu nový a vysoko kvalitné. Vysoká citlivosť a presný výsledok. Vizuálny výsledok, jednoduché tlmočenie. Jednoduché, jeden krok rýchly test, žiadne špeciálne školenie potrebné. Za menej ako 5 minút, zvýšené hladiny hCG tak nízke, ako 25 mlU/mL môže byť zistená. Vizuálny výsledok, jednoduché tlmočenie.

Postup Skúšky:

Pred použitím si prosím pripravte časovač.

1.Tehotenský test je určený pre použitie s čerstvé vzorky moču. Nosiť rukavice a použiť moč pohár na zber moču.

2.Odstránenie testu kazetu z jeho fólii.

3.Kresliť vzorka moču do kvapkadla, a vydávať to do Vzorky dobre Testovací riadok kontrolný prúžok do vzorky aj na kazete (2 kvapky, približne 100uL). Dávajte pozor, aby ste ochranu proti preplneniu na savé podložky.

4.Prečítajte si výsledky v priebehu piatich minút.

5.Zrušiť test zariadenia po jednom použití v smetného koša.

Ako Ho Používať?

[Krokov] návod Na použitie musí byť prečítajte si ich dôkladne pred skúškou, a testovacích prúžkov a vzorky moču by mali byť vrátené na izbovú teplotu (18 ° C - 30 ° C) pred použitím. 1. Odstrániť testovací prúžok z pôvodného balenia fólii a použiť ju hneď, ako je to možné v priebehu 1 hodiny. 2. Vložiť testovací prúžok do vzorky moču v smere šípky. Poznámka: moču úroveň by nemala presiahnuť označenie riadku testovací prúžok. 3. Minimálne po 3-10 sekúnd, vyberte ju a položte ho na čisté a rovný povrch, alebo si ho vziať von a udržať ho v moči pohár, kým výsledok je čítať. 4. Počkajte, kým fialová pásmom sa zobrazia, a výsledky testovania by sa mali čítať v rozpätí 3-5 minút. Po 10 minútach bolo rozhodnutie neplatné. [Výsledok rozsudku] Kladnej (+): Dve červené pásma objaví. Jeden je umiestnený v testovacej oblasti (T) a iné sa nachádza v kontrole kvality v priestore (C). A T linka je silnejší ako C line alebo C a T riadky sú tak hrubé. Záporné (-): Jedno alebo dve červené pásma objaví. Jedna je v testovacej oblasti (T) a druhý je v kvalite oblasti kontroly (C), ale T riadku je ľahší ako C súlade, alebo nie je T linky. Neplatné: nie je červená kapela na kontrolu kvality priestoru (C), čo znamená, že nesprávne fungovanie procesu alebo činidla pásy zhoršil. V tomto prípade pokyny je potrebné prečítať si znova a preskúšané s novými reagenčné prúžky. Ak problém pretrváva, prestaňte číslo šarže okamžite kontaktujte vášho miestneho dodávateľa. Poznámka: pás s nástrojmi reagenčné pásiky a testovací prúžok môže ukázať hĺbku farieb vzhľadom na množstvo LH v moči. Výsledkom je súdený podľa vyššie uvedených kritérií.

Zoznam Balíkov:

10PCS Tehotenstva Moču

Štítky: hiv test, senzor rýchlosti, pregnancytest tehotenské testy, rýchly test, hiv, lh test, krvný test, hcg test, jasné modré tehotenský test, catwoman oblečenie.

So Sexuálnym Podtextom No
Veľkosť 10pcs
Nemravný Obrázok No
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Položka Druh Plodnosť Testy

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

10PCS Tehotenstva Moču Pásy Ovulácie LH Testovací Prúžok auta Rýchly Test pre Domácnosť Ženská Starostlivosť

10PCS Tehotenstva Moču Pásy Ovulácie LH Testovací Prúžok auta Rýchly Test pre Domácnosť Ženská Starostlivosť

Súvisiace produkty

Porovnať