FOXESJI Mihalnice 25 mm Noriek Riasy Objem Načechraný Hrubé Dramatické Falošné Mihalnice Predĺženie Rias Plné 5D Noriek Mihalnice M13

Nový produkt

Skladom

€2.38

Pridať do obľúbených

FOXESJI 5D Noriek Mihalnice v Štýle maximálne intenzity. Pre tých, ktorí milujú dráma, tieto plný falsies funkciu ťažké hustota, a zoskupení riasy, ktoré sa líšia v dĺžke, pre objemné, textúrou dokončiť, ale neuveriteľne ľahké. Ideálne pre oslavy, tieto vyniknúť riasy sú istí, aby odvážne tvrdenie.

* Krutosť zdarma * Vysoká kvalita * Načechraný

Q&A

1.Ako dlho trvá pre logistiku?

Môžete si vybrať rôzne Nosiče v "spôsoby Dopravy" na odkaz. Rôznych Prepravcov mať zodpovedajúce odhadovaný čas doručenia.

2.Môj nákup ochrany čas bude viac,čo by som mal robiť?

Ak je váš nákupný ochranná doba sa blíži ku koncu, prosím, zanechajte nám odkaz, budeme ho rozšíriť na vás,na ochranu vašej objednávky.

3.Robíte poklesu prepravy a veľkoobchodné?

Áno,drop, aby ste práve vložili do svojich zákazníkov adresu pri vytváraní objednávky a vedomie, to je kvapka, aby sme mohli sledovať ho a nenechávajte žiadne o našej značky informácie v balíku.Veľkoobchod ,budeme ponúkať zľavy a expresná doprava zadarmo.

4.Vytváraš vlastné rubriky a LOGO nálepky?

Samozrejme, môžeme prispôsobiť okno a LOGO nálepky podľa vašich požiadaviek.

5.mohli by ste mi poslať na položku obrázky bez loga?

Samozrejme, že Sme mohli posielať položku obrázky bez logo, ak chcete.môžete sa na nás obrátiť.

Tipy: Rôzne používa falošné mihalnice

○ Znížiť na polovicu, používa sa držať zadnej časti oka, vhodné pre dievčatá, s malé a okrúhle oči, a majú za následok predĺženie oči! ○ Znížiť ho na malý kus, na dobu, použite pár kliešte na lepidlo je na koreni riasy, prirodzené a roztomilý! ○ Fáze make-up a výkon (môžete držať 2-3 súčasne), oči sú veľké a silné!

Údržba spôsob falošné mihalnice

○ Keď sa vezme ju z krabice, vezmi si to s prstami v smere mihalnice; keď ho odstrániť z očí, podržte uprostred falošné mihalnice a potiahnite ho nadol rýchlo. Nikdy drop dva alebo tri mihalnice. ○ Používa falošné mihalnice by mali úplne odstrániť lepidlo, lepidlo, a čisto, dajte ju do krabice; dávajte pozor, aby stick očné tiene prášok, riasenky, atď. na falošné mihalnice, inak to bude škvrny a poškodiť falošné mihalnice. ○ Pri čistení falošné mihalnice, používať make-up remover s vykládkou očný make-up na čistenie mihalnice.Jemne stlačte a čisté falošné mihalnice s vaty,od koreňa a potom prednej strane. Činnosť musí byť ľahká, inak nebude možné recyklovať.

Ako odstrániť riasy

○ Jemne vyzdvihnúť dolnom riadku mihalnice s malým necht, potom pinch to, aby sa vaše ruky a pomaly zdvihnite ho. ○ Používať palec a ukazovák tip na jemne vytiahnite falošných rias od vnútorného rohu oka. Technika by mala byť jemné a dôkladné. Používa falošné mihalnice, odstrániť lepidlo z hornej a dať ich úhľadne do poľa. Týmto spôsobom krivkou falošné riasy môžete udržiavať konštantnú na viacnásobné použitie. Okrem toho, dávajte pozor, aby stick očné tiene prášok, riasenky, atď. na falošné mihalnice, inak to bude škvrny a poškodiť falošné mihalnice.

Štítky: predlžovanie vlasov koper, vlasy extentions balenie móda, predĺženie vlasov paketové, predlžovanie vlasov taška, predlžovanie vlasov kus, predlžovanie vlasov meshe, predlžovanie vlasov značky, predlžovanie vlasov výška, lepidlo predlžovanie vlasov stroj, predlžovanie vlasov lepenie.

False Eyelashe Dĺžka nad 1,5 cm
False Eyelashe Typ Full Strip Riasy
Falošných Rias Materiál Noriek Vlasy
Falošné Mihalnice Štýl Okrídlený
Falošné Mihalnice Band Plastové Bavlna Band
Názov Značky FOXESJI
Položka Druh Falošných Rias
Vlastné OKNO/LOGO Áno
Falošné Mihalnice Druh Prúžok Riasy
Číslo Modelu M13
Množstvo 1 pár
Predĺženie rias 25 mm riasy
Veľkosť Holographic packaging box
Výrobný proces Ručne Vyrobené

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

FOXESJI Mihalnice 25 mm Noriek Riasy Objem Načechraný Hrubé Dramatické Falošné Mihalnice Predĺženie Rias Plné 5D Noriek Mihalnice M13

FOXESJI Mihalnice 25 mm Noriek Riasy Objem Načechraný Hrubé Dramatické Falošné Mihalnice Predĺženie Rias Plné 5D Noriek Mihalnice M13

Súvisiace produkty

Porovnať